Ricerca persone in tempo reale
Chi e'

Ardit Balliu

Find hidden profiles and photos for Ardit Balliu across MySpace, Facebook and 40+ networks.

Immagini(10)

 
Nessun dato disponibile
 
 
Nessun dato disponibile

Weblinks(14)

Ardit Balliu | Facebook
Ardit Balliu is on Facebook. Join Facebook to connect with Ardit Balliu and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the ...
Balliu,Elvis - hi5 people browsing
Balliu,Andi · Balliu,Arbri · Balliu,Ardit · Balliu,Armand · Balliu,Aviol · Balliu,Besnik · Balliu,Blerina · Balliu,Dardan · Balliu,Dorel · Balliu,Elis · Balliu,Elvis ...
Zbulohen profesionet e kandidatëve për deputetë të listës së PD ...
21 Maj 2009 ... Ardit Balliu Gezim Ozmaj Xhovana Naxhaku Albert Karagjozi Mentor Zeqja Sonida Zaimi Beqir Aliu Besnik Fetah Vangjel Qiranxhi Sokol Goçi ...
shoqeria albert balliut - YouTube
Apr 23, 2010 ... shoqeria albert balliut ... albert balliu.wmvby balliuberti198963 views; Thumbnail ... Ardit Gjebrea makina memories Bruna Daiu & shoq...by ...
Ardit Balliu | Facebook
Ardit Balliu is on Facebook. Join Facebook to connect with Ardit Balliu and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open ...
Perla Perla's Profile - Windows Live
You may be able to view more information about Perla. To find out, please sign in with your Windows Live ID (a Microsoft account like Hotmail, Messenger, or MSN).
Ardit Seitaj (Albania)
Information about Ardit Seitaj (Albania) , Friends: Amarda Gashi, Arta Seitaj, Asuan Gjakova, Dorian Balliu, Emigen Buzi, Enea Filipi, Enid Seitaj, Ervis Deliu, Fred ...
Ardit Gjebrea Video - Eja - ALBA MUSIC VIDEO
Ardit Gjebrea video - 1st Prize 34th Edition of RTSH National Song Festival 1995 "Eja" or "Eja me diellin" eng. "Come" or "Come with the sun" Music by Ardit Gjebrea
juli balliu's Profile - Windows Live
You may be able to view more information about juli. To find out, please sign in with your Windows Live ID (a Microsoft account like Hotmail, Messenger, or MSN).
Ardit Gjebrea Video - Dimeroj
Ardit Gjebrea Video - Concert 1997, Tirana "Dimeroj" eng. "Winter Living" Album: Jon Project
Korabi - Wikipedia, the free encyclopedia
Klubi Sportiv Korabi Peshkopi is an Albanian football (soccer) club based in Peshkopi. Its home ground is Korabi Stadium (3,000 seats).
Fatjon Balliu | Facebook - Welcome to Facebook - Log In, Sign Up ...
Fatjon Balliu is on Facebook. Join Facebook to connect with Fatjon Balliu and others you may know. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e ...
YouTube - ‪XHINA BALLIU - Sikur te isha‬‏
TOP FEST 7 - Java e Dyte - Dita 2° - Kengetaret Konkurues - 16/02/2010
Dritan Toci's Profile - Windows Live
You may be able to view more information about Dritan. To find out, please sign in with your Windows Live ID (a Microsoft account like Hotmail, Messenger, or MSN).
Nessun dato disponibile

Blog(4)

Gjykata konfiskon pasurin e Balliut i denuar me 14 vjet burg ...
Ka qene treshja gjykuese e perbere nga gjyqtaret Ardit Mustafaj Bardhyl Dhamo dhe Flora Hajredini te cilet pas kerkeses se prokurorit Adnan Xholi vendosen kalimin ne pronesi te shtetit te dy apartamenteve dhe shumes prej 70 mije euro qe ...
Formimi profesional dhe publik ne standarde evropiane
pInterviste me z Rasim Balliu drejtor i Drejtorise Rajonale te Formimit Profesional e Publik Elbasanp p p classMsoNormalRasim Balliu drejtori i DRFPP Elbasan prej 5 vitesh drejton nj prej institucioneve q ka arritur fal angazhimit t tij dhe .... mso-list l0 level1 lfo1 tab-stops list 25in10 Arta Pjetrgjokajp p classMsoNormal stylemargin-left 25in text-indent -25in mso-list l0 level1 lfo1 tab-stops list 25in11 Ardit Limajp p classMsoNormal stylemargin-left 25in text-indent ...
Gjykata konfiskon pasurin e Balliut, i dënuar me 14 vjet burg
... me kërkesë të institucionit të akuzës vendosi konfiskimin e pasurisë së luajtshme dhe të paluajtshme të dënuarit për "trafik droge" shtetasit Bledar Balliu. Ka qenë treshja gjykuese e përbërë nga gjyqtarët Ardit Mustafaj, ...
Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve
ARDIT SAZAN LICO. AUREL ISUF PUKA. AURORA ARBEN TEROLLI. BESNIK YLLSON HOXHA. BRUNO GJERGJI PAPA. DEA MAKSIM TOLI. DELONA BUJAR SHEHU. DENIS BUJAR CENOLLI. DENIS PETRIT RAMOLLARI. DORINA FLUTURIM XHIALLI. EDA VANGJUSH GRABOVA. EDA YLLSON DINELLARI .... XHULJAN MURAT BALLIU. XHULJANA RUSTEM SELMANLLARI. CAUSH RESHAT QOSE. Agrobiznes. ALEKSANDER KAPLLAN LIKA. ARDIAN SULEMAN ZACELLARI. AUREL MYREDIN VELOLLARI. AUREL NEVZAT ZYRYKU. BESMIR ILJAZ LENGU. BEZART VIKTOR SKENDERASI ...

Documenti(4)

E:\!!!APPS\!!!Matura\Matura 2010\LIBRI TRANSPARENCES 2010 ...
34 ARDIT TOMOR SHEHU 03/10/1992. GJIMNAZI ... 35 ARDIT LUAN SKËNDAJ 12/04/1992. GJIMNAZI ...... 46 FIORALDA ENGJËLL BALLIU 02/03/1993 ...
gazeta pdf123.pmd
FAHRI BALLIU. Kryeredaktor: ILIR NIKOLLA ... ndërtimore të Tiranës, Ardit Kaja është qëlluar me disa ...Ardit Kajës, Edi Rama doli në një konferencë për ...
00001 Afrim 00002 Artur 00003 Arben 00005 Llesh 00006 Bardha ...
Halili(Liko). Kontrolli i Lartë i Shtetit Drejtor i Departamentit tTiranë. 37. 00011 Arben. Fahri. Imami. Ministria e Mbrojtjes. Ministër/Deputet. Tiranë. 39. 00012 Ardit ...
Berat 1 Ilija Çina 2 Leonora Tare 3 Roland Papa 4 Safete Demko ...
Merita Hoda (Balliu). 32. Miranda Çengeli (Rrapi). 33 ... Ardit Jaçe. 6. Ariana Hila (Mamasi). 7. Artemisi Strakosha (Shtrepi). 8. Aurora Kocaqi. 9. Bilbil Hyka. 10 ...
Nessun dato disponibile

Reti sociali(8)

Ardit Balliu
Ardit Balliu
Ardit Balliu
Ardit Balliu
Nessun dato disponibile
Ardit
Ardit Balliu
Ardit Balliu, , Alabama
Ardit Balliu
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Videos(4)

 
Nessun dato disponibile
 

News(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Microblog(0)

 

Biografia(1)

Nessun dato disponibile
Korabi
nat Albania | name Ardit Balla no | pos | nat Albania | name Besim Farruku no | pos | nat Albania | name Bledar Balliu no | pos | nat ...