Ricerca persone in tempo reale
Chi e'

Artan Shaqiri

Find hidden profiles and photos for Artan Shaqiri across MySpace, Facebook and 40+ networks.

Immagini(14)

 
Nessun dato disponibile
 
 
Nessun dato disponibile

Weblinks(14)

Artan Shaqiri | Facebook
Artan Shaqiri is on Facebook. Join Facebook to connect with Artan Shaqiri and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the ...
Shaqiri Artan | Facebook
Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Shaqiri Artan dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e ...
AUTO LARJE | Facebook
AUTO LARJE updated their cover photo. Friday · Like · Comment · Share. Artan A . Shaqiri, Besarta Kadriu and 4 others like this.
Kategoria diskutim:Shqiptarë - Wikipedia
... emri Ne Lezhe ai njihet si Tan Prifti, per shkak te Pelqimit qe ka per meshkujt, ne Permet si Artan Hoxha , ne Tirane Artan Shaqiri, ne Certifikate Artan Vucaj.
Qaush Shaqiri | Facebook
Qaush Shaqiri is on Facebook. Join Facebook to connect with Qaush Shaqiri and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more ...
Artan Bano - Wikipedia, the free encyclopedia
Artan Bano (born 17 February 1966 in Lushnja) is a retired Albanian international ... 1946: Shaqiri; 1947: Bakalli; 1948: Gjinali & Daija; 1949: Gjinali; 1950: Boriçi
KF Liria - Kravari 2-1 - YouTube
KF Liria (Zagracan - Shum) fiton me rezultatin 2-1 me gy gola te Artan Shaqiri
Artan Bakija. 2012 - YouTube
Uploaded by dashi73 on Jan 3, 2012 Viti i ri 2012 Category: Music Tags: Ilir Shaqiri bik ndoja avni rrustemi babalija shaqir cervadiku qumili leci xeni ...
Artan Gashi | Facebook
Artan Gashi is on Facebook. Join Facebook to connect with Artan Gashi and others you ... Xherdan Shaqiri
Artan Asllani - Pipl Directory
Izo ft Big Mike - Tradhetia nuk ka falje [ New 2011 ] Dridhet sidhet krejt bota, ... Production team: Verona Haliti, Artan Asllani, Elmedina Shaqiri, Ardit Vranovci ...
Ilir Shaqiri - Ushtar Kavaja Video by - AlboKinG - - Myspace Video
Artan Kola - Te Therras Video; Loading Antre - Profesori Video; Loading Kastro Zizo ... Ilir Shaqiri - Ushtar Kavaja by - AlboKinG -. Watch it on Myspace Videos.
Chi e' Blerina Shaqiri - waatp.it - Chi Sono Tutte Queste Persone ...
Arjeta Shaqiri Armando Shaqiri Arnold Shaqiri Artan Shaqiri Avni Shaqiri Basri Shaqiri Beka Shaqiri Berisha Shaqiri
Shkumbin Shaqiri | Facebook
Shkumbin Shaqiri ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Shkumbin Shaqiri und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook ermöglicht den ...
Chi e' Beka Shaqiri - waatp.it
Arjeta Shaqiri Armando Shaqiri Arnold Shaqiri Artan Shaqiri Avni Shaqiri Basri Shaqiri Berisha Shaqiri Besart Shaqiri
Nessun dato disponibile

Blog(3)

Elvana Gjata me provokuese se kurre
Kështu fitohet leku mesa duket! Me siguri kështu do të komentoni, pasi të keni parë fotot e njërit prej koncerteve të fundit që Elvana Gjata ka realizuar në Zvicër, në diskotekën “Insomnia”. Nga ajo që shihet, përveç publikut në numër ...
Soni Malaj, jetë të re me Mirkon në Spanjë
Ndonëse prej një viti u mungon skenave të festivaleve e spektakleve muzikore, këngët e saj vijojnë të dëgjohen e pëlqehen shumë nga publiku. Fjala është për këngëtaren e mirënjohur Soni Malaj, e cila aktualisht është duke zhvilluar ...
Liu Xiaobo dhe Xhihadi i Artan Kristos
Sikur të mos dënohej Artan Kristo, gjyqtarët dhe prokurori rrezikonin karrierën dhe vendin e punës. Rrezikohej edhe koka e Bahri Shaqirit dhe halabakëve të tij, të cilët kanë zhytur në burg një klerik musliman vetëm pse ai ka kryer ...

Documenti(4)

Advanced Research and Assessment Group - Defence Academy of ...
proposed in Albania, was submitted by a moderate former Mufti, Artan Shaqiri. The move served to highlight the extreme divergence of views within the AIC, ...
Advanced Research and Assessment Group - Human Security ...
proposed in Albania, was submitted by a moderate former Mufti, Artan Shaqiri. The move served to highlight the extreme divergence of views within the AIC, ...
LIST OF PARTICIPANTS
ARTAN. P.H SPECIALIST. P.H.C. SHKODRA, ALB artanmesi@yahoo.com. 3 BURAZERI. GENC. P.H SPECIALIST. FACULTY OF MEDICINE. TIRANA, ALBANIA ...
SI ME LEXU ORARIN HOW TO READ THE SCHEDULE
Verona Haliti, Artan Asllani, Elmedina Shaqiri, Ardit Vranovci. Kosovë/Kosovo - 2010. Në një ndejë, Dardana takon një. DJ interesant me të cilin e kalon natën.
Nessun dato disponibile

Reti sociali(6)

Nessun dato disponibile
TANI
Artan Shaqiri
Artan Shaqiri, Chicago, IL
Artan Shaqiri, , , Macedonia
Artan Shaqiri, , Alabama
ARTAN SHAQIRI, Falkirk, Scotland, United Kingdom
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Videos(22)

 
 
 
 

News(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Microblog(0)

 

Biografia(4)

Nessun dato disponibile
Dancing with the Stars (Albania)
(Season 2 & 3) | judges Ilir Shaqiri Iva Tiço Arian Çani (Season 1 & ... 2009 he interprets in a leading role in Alive, a film by Artan Minarolli. ...
Partizani Tirana
Partizani Tirana's champions |! : Artan Bano | 1 | 1993 | Artur Lekbello | 1 | 1979 | ... Pellumb Shaqiri | 1 | 1971 | Perlat Musta | 3 | ...
Albanian Superliga Seasons Top Scorers
1946 | Albania Xhevdet Shaqiri | Vllaznia | 10 | 1947 | Albania Hamdi Bakalli | ... 1998-99 | Albania Artan Bano | KS Lushnja | 23 | ...
KF Flamurtari
Albania | name Artan Hajdari | pos MF no | nat Albania | name Shemsi Osmani | pos MF no | nat Albania | name Adonis Shaqiri | pos FW no ...