Ricerca persone in tempo reale
Chi e'

Edmond Musaj

Find hidden profiles and photos for Edmond Musaj across MySpace, Facebook and 40+ networks.

Immagini(6)

 
Nessun dato disponibile
 
 
Nessun dato disponibile

Weblinks(14)

Edmond Musaj | Facebook
Edmond Musaj has worked at Pishina-TEA Prizren (General Manager) and studied at ... Join Facebook to connect with Edmond Musaj and others you may know.
Edmond Musaj | Facebook
Edmond Musaj is on Facebook. Join Facebook to connect with Edmond Musaj and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes ...
Edmond Musaj | Facebook
Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Edmond Musaj dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur ...
UPPZ-ADMINISTRIMI I BIZNESIT
30 Edmond. Hilmi. Musaj. 01.03.1993 Samadrexhë. Suharekë RK. M Sh. 94.00. 255. 42 Adelina. Shpend. Shuki. 04.04.1992 Prizren. Prizren. RK. F. Sh. 94.00 ...
Erion Likaj - Albania | LinkedIn
Business Development Manager at Redline... romi muka lectore at universiteti i Luigj Gurakuqi; Edmond Shyti--Besian Arizi I.T. System Administrator at Infosoft SD
List of Albanian painters - Wikipedia, the free encyclopedia
A list of notable Albanian painters. Abdullah Gërguri (1931–1994), Kosovo Albanian artist in restoration and conservation of icons and frescoes Abdurrahim Buza ...
Gazeta Standard
Gazeta Standard, Web Faqe Shqiptare ne Internet, Muzike Te Reja, Lajme nga Kosova, Shqiperia, MP3 Falas, Top Albume Muzikore Shqip, Kenge Falas Shqip, Lajmet Shqip ...
Chi e' Anila Musaj - waatp.it
edmond azem kovaci. ela genci cani. emigena eflatun resulaj. endri hamdi kastrati ..... altin bektash musaj. andi ferit mekshi. andiol xhevo terpollari.
»» Muay Thai Lesson.com »» All resources for Muay Thai ...
Muay Thai lesson provide all information about Muay Thai for learners, including articles, VDO clips, equipment and more!!
makingmymovie - credits
Mimoza Musaj Fadil Maqedonci Jova Novkovic Jadranka Novkovic Dobrica Ghossain Miroslav Peulic Zoran Zec Milic Petar Azra Saric Usljebrka Radmila Suzana Tamamovic
TIRANA SHORT FILM FESTIVAL: Lista e Firmetareve te peticionit ndaj ...
Edmond Budina Në një kohë që Shqipëria ka një numur mjeran sallash kinemaje e aktivitetesh kinematografike, të detyrosh të mbyllet të vetmen
Gangsters Inc's: Mobbed Up Forum -> Albanian Organized Crime
the dispute between the clans Musaj and Haradinaj This feud, caused by political ... guilty the defendants Afrim Rami, Kastriot Gerdhuqi, Taulant Shyti and Edmond Dule ...
Ilir Zuka : The Profile Engine
Ilir Zuka. Are you Ilir Zuka? Claim this profile now to ... ЕdmonD Shala @edmond.shala ... Diedona Musaj @
Universitetet, lista e dytë zyrtare me emrat fitues në Tiranë ...
Edmond Namik Musaj Eglantina Sabedin Kurti Eglon Gani Kushova Eir Aurel Plasari Elinda Përparim Cukali Elsa Fatmir Fjora Endrit Tahir Kaca Eridon Barjam Sulka
Nessun dato disponibile

Blog(3)

Onufri Competition in 2010 – More of the Same « Ekphrasis Studio ...
... Edmond Gjikopulli, Gentian Gjikopulli, Yllka Gjollesha, Gjelosh Gjokaj, Helidon Haliti, Ziso Kamberaj, Blerta Kambo, Greta Lami, Olson Lamaj, Gazmend Leka, Elsa Martini, Gazmend Muka, Fatmir Musaj, Vladimir Myrtezaj, ...
Durrës, 1 kg kokainë në dhomën e gjumit, arrestohet « Kronikë ...
Sipas Policisë, poseduesi i drogës është shtetasi Edmond Kontakçi, 45 vjeç, i arrestuar në flagrancë. Oficerët e Antidrogës kishin dyshime se ... trafik, ndërsa po punon për identifikimin e tyre. DURRES/ LEONIDHA MUSAJ ...
PD-PS, zbardhen listat për Tiranën | Panorama ONLINE
Ndërsa lista e Lëvizjes Socialiste për Integrim kryesohet nga kreu i degës së Tiranës, Shezai Rrokaj dhe pas tij vijnë Edmond Panariti, Erisa Zaimi, Endrit Brahimllari dhe Blerina Kazaferi. Dy partitë kryesore kanë ... Mehdi Stërmasi Ani Dani Ilir Gashi. Lista e kandidatëve të PSV91 për Tiranën. Enver Reçi. Lista e kandidatëve të PBLD për Tiranën. Nuredin Musaj Shaqir Rexhvelaj Arta Mulaj. Lista e kandidatëve të PLL për Tiranën. Agim Kraja Edvin Kuçi Sokol Neziraj Ylli Keputa ...

Libri(10)

 

Documenti(4)

UPPZ-ADMINISTRIMI I BIZNESIT
30 Edmond. Hilmi. Musaj. 01.03.1993 Samadrexhë. Suharekë RK. M Sh. 94.00. 255. 42 Adelina. Shpend. Shuki. 04.04.1992 Prizren. Prizren. RK. F. Sh. 94.00 ...
2005 Annual Conference Report
Jan 18, 2006 ... 1. Mr. Arben Papadhopulli, Rruga me Pisha. 2. Mr. Edmond Kola, Professional Journalists of Gjirokastra. 3. Ms. Briseida Mema, Agence France ...
Qarku Pershkr Durres VASIL NIKOLL BOLLO Durres KADRI - ALUIZNI
Fier. BEDRI VRENOZI. Fier. DRITAN MEHMETI. Fier. VASILLAQ VLLASI GJECI. Fier. QEMAL KASEM MUSAJ (JUNIDA V. Fier. EDMOND DYRMISHI ...
Diploma të njohura Janar - Qershor 2011
58. Alban Tartari. 59. Arjan Disha. 60. Lorida Ikonomi. 61. Laura Vjero. 62. Ludmilla Halili. 63. Ada Shameti. 64. Lizheta Dulo. 65. Edmond Bami. 66. Arsena Alla ...
Nessun dato disponibile

Reti sociali(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Videos(4)

 
Nessun dato disponibile
 

News(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Microblog(0)

 

Biografia(0)

Nessun dato disponibile