Ricerca persone in tempo reale
Chi e'

Haki Rrokaj

Find hidden profiles and photos for Haki Rrokaj across MySpace, Facebook and 40+ networks.

Immagini(5)

 
Nessun dato disponibile
 
 
Nessun dato disponibile

Weblinks(10)

Rrokaj Facebook, Twitter & Google Plus on PeekYou
Looking for Rrokaj ? PeekYou's people search has 6 people named Rrokaj and you can find contact info, photos, links, family members and more
Ja kush janë të kërkuarit nga policia nderkombetare e ...
Mikel:Pasi lexova shkrim e derguar tek ju nga Gilmana Bushati Historia e pazakonte,qe solli ne jete pacientine... LEKURESIOTI:Nje kshillë për shkrimin ”Si ta vras ...
CILET SHQIPTARE I KA DEKORUE SHTETI JUGOSLLAV, E CILET SERBE ...
Mikel:Pasi lexova shkrim e derguar tek ju nga Gilmana Bushati Historia e pazakonte,qe solli ne jete pacientine... LEKURESIOTI:Nje kshillë për shkrimin ”Si ta vras ...
Tërbaçi - Wikipedia
Fshat në jug të Shqipërisë, bën pjese në Kurveleshin e Sipërm. Veçanti. Askush nuk mund ta besonte që fshati Tërbaç i Vlorës ka nxjerre gjithsej një numër prej ...
Gezim Toska | Facebook
Gezim Toska is on Facebook. Join Facebook to connect with Gezim Toska and others you may know. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më ...
Lista e 813 personave në kërkim nga Interpoli - Forumi Shqiptar
Shtypi dhe politika > Portali i forumit ... Lista e re e 813 personave në kërkim nga Interpoli Interpol Tirana ka publikuar në ... Te gjith keta ne list..! Mendoj ...
Lista e 813 personave në kërkim nga Interpoli - Faqja 2 - Forumi ...
Shtypi dhe politika > Portali i forumit ... 1 Publikuar 26.04.2006 LISTA E PERSONAVE NE KERKIM Nr. Emri / Atësia / Mbiemri ... Botohet lista e re e të kërkuarve ...
Bani Videos - Free Video, Video Search
Video search results for Bani - This Video Search Engine searches YouTube, Metacafe, Dailymotion and ClipMoon at once. Your site will automatically and uniq...
Congressional Record - 107th Congress (2001-2002) - THOMAS ...
Congressional Record 107th Congress (2001-2002) THIS SEARCH THIS DOCUMENT THIS CR ISSUE GO TO Next Hit Forward Next Document New CR Search Prev ...
CILET SHQIPTARE I KA DEKORUE SHTETI JUGOSLLAV, E CILET SERBE ...
Përgatiti Arben SALIU Pushteti që buroi nga Lufta Nacionalçlirimtare e popullit shqiptar, të drejtën e njohjes ndërkombëtare të ...
Nessun dato disponibile

Blog(4)

Nga lirika e dashurise te atdhetarizmi i te merguarve
Ardhja ne menyren me origjinale e dy kengeve te grupit te Mallakastres qe drejtohej nga Guri Rrokaj i cili solli kenget origjinale qindravjecare Molle e ardhur nga Misiri dhe Iso mbajne zile kembore entuziazmoi publikun. ... dhe tingujt qe sollen kostumet kenget vallet dhe instrumentet popullore te shqiptareve e diaspores se SHBA posacerisht nga ansambli i Shoqerise Kulturore Artistike Bashkimi Kombetar nen drejtimin e Gjergj Dedvukajt dhe drejtues artistik Haki Krasniqi. ...
CILET SHQIPTARE I KA DEKORUE SHTETI JUGOSLLAV, E CILET SERBE ...
... Toger, (Ylli Partizan i Kl.III-të); Kapitenët: Çelo Arrrëza, Riza Taushani, Aleko Rrapo, Estref Sihati, Xhavit Hatibi, Halim Xhelo,Abdyl Bizhga, Dan Kaloshi, Avdi Rrokaj, Siri Dine, Myslym Selimi, Nonda Baka, Maman Saliu, Minella Bulku, .... Aspirantët: Teofik Izvori,, Gogo Mërkuri, Basho Mazuri, Fejzo Basho, Shaqir Bega, gaqi Zizo, Zydi Aga, Gani Vërçani, Idajet Canko, Asllan Hajdari, Selim Mehiti, Maqo Pasko, Haki Shehu, Zeqo Malile, Spiro Mastora, Fadil Abazi, ...
Listat shtese te fituesve ne universitete
GERSIANA AGIM HOXHA GERTA HAKI IBRAHIMI GERTA MINELLA KORETA GRETA VANGJEL ZIU GRETA VASILLAQ GJERMENI GRISELA AGRON RRENJA ILDA TEFIK ADEMI JEHONA ARBEN BREGU JUXHIN LLAZAR GJERMENI KLAUDJA MITAT GUCI KLEMENTINA BARDHUL RROKAJ ...
brigadës së v‑të sulmuese
... laze muro 72. gani vajza 73. estref sihati 74. avdi rrokaj 75. çobo osmani 76. çize hamiti 77. riza çizja 78. dhrimitër kotini 79. ligor konomi 80. andrea varfri 81. handar aranitasi 82. isak lila 83. haki bylyshi 84. zenel hamiti ...

Documenti(0)

Nessun dato disponibile

Reti sociali(2)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Haki Rrokaj
Haki Rrokaj's Profile - Windows Live
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Videos(4)

 
Nessun dato disponibile
 

News(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Microblog(0)

 

Biografia(0)

Nessun dato disponibile