Ricerca persone in tempo reale
Chi e'

Holta Dizdari

Find hidden profiles and photos for Holta Dizdari across MySpace, Facebook and 40+ networks.

Immagini(4)

 
Nessun dato disponibile
 
Nessun dato disponibile

Weblinks(14)

Holta Dizdari | Facebook
Holta Dizdari è su Facebook. Iscriviti a Facebook per connetterti con Holta Dizdari e altre persone che potresti conoscere. Grazie a Facebook puoi mantenere ...
Silvi Kastrati | Facebook
Holta Dizdari · Orést d'Alickolli · Sara Kastrati · Aikem Joshua Johnson ...
Mirela Gokaj | Facebook
Holta Dizdari · Send Message. Mirela Gokaj. Add Friend. Mirela Gokaj is on ...
Holta
View the profiles of professionals named Holta on LinkedIn. ... holta dizdari. Title: --; Demographic info: Albania. View Full Profile ...
Holta - Relationships Matter | LinkedIn
Holta 25 of 32 profiles | See all profiles on LinkedIn » View Full Profile; Holta Gjoka Title at Gestioni e Management
Mirela Gokaj | Facebook
Mirela Gokaj is on Facebook. Join Facebook to connect with Mirela Gokaj and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open ...
Tekste Shqip | Facebook
Tekste Shqip is on Facebook. Join Facebook to connect with Tekste Shqip and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open ...
Dizdarevic, Eldar - Dize, Andrew | LinkedIn
LinkedIn Directory
www.tatime.gov.al
REPUBLIKA E SHQIPERISE. MINISTRIA E FINANCAVE DREJTORIA E PERGJITHSHME E TATIMEVE. Drejtoria e Burimeve Njerezore NJOFTIM
www.tatime.gov.al
republika e shqipËrisË. ministria e financave drejtoria e pËrgjithshme e tatimeve. departamenti i sherbimeve mbeshtetese. drejtoria e burimeve njerzore
Fituesit e llotarisë amerikane për vitin 2008 - Forumi Shqiptar
Rubrikat > Emigracioni ... Nga faqja e ambasadea amerikane Tirane..... LLOTARIA AMERIKANE Instruksionet e ... Dv 2008 is now over!!! ... une kam bere nje aplikim vjet ...
Alarmi, 470 çifte të divorcuar në 180 ditët e para të 2007-s ...
Alarmi, 470 çifte të divorcuar në 180 ditët e para të 2007-s
LETËR E HAPUR Parlamentit të Shqipërisë in Aktualitete Forum
LETÃR E HAPUR Parlamentit të Shqipërisë ... Kuvendi Popullor i Republikës Bulevardi Dëshmorët e Kombit
LAJME NEWS
Postimet Më të Fundit. Wikileaks, Francezët: Shqipëria e mori lehtë NATO-n; Assange: Skandali në Shqipëri; STUDIMI/ Trurit i duhet veç një çast për t`u ...
Nessun dato disponibile

Blog(4)

Shoqata Shqiptare e Shtypit Sportiv, festoj 85 – vjetorin e krijimit
Anëtare me të drejta të plota, është prej 18 viteve edhe Shoqata Shqiptare e Shtypit Sportiv, me president gazetarin e mirënjohur Besnik Dizdari dhe z/vendës president gazetarin tjetër të mirënjohur Ahmet Shqarri. ...
pse u “arratis” limoz dizdari nga tirana?
... po edhe ca më tepër lavdi, po edhe ndonjë truall në bregdet, apo ndonjë objekt me qira për të afërmit… ndaj limoz dizdari,në këtë kuptim,nuk është as i pari dhe as i fundit i përjashtuar dhe i arratisur me dashje nga tirana.
Zjarr ne shtepine e biznesmenit policia Ishte akt i qellimshem
... minutash pa shkaktuar deme te medha materiale Ngjarja ndodhi ne apartamentin e katit te katert te nje pallati te ri ne pronesi te biznesmenit D Dizdari prane repartit RENEA Ne momentin kur ka rene zjarri 27-vjecari Dizdari ndodhej ...
Dorezohet per gjykim dosja Dajti
Dritan Dajti akuzohet per kryerjen e veprave penale te Vrasjes ne rrethana te tjera cilesuese ndaj punonjesve te policise Fatos Xhani Sajmir Duckollari Altin Dizdari Kastriot Feskaj; Vrasjes ne rrethana te tjera cilesuese ne menyre te ...

Documenti(4)

Mon 11.04 Arrival of all the participants at the hotel 15.00 ...
Arrival of all the participants at the hotel. 15.00 -18.00 ... Mr.Ermal Dizdari, MoEFWA. WECF Mrs.Sascha Gabizon. Mrs.Bistra Mihaylova.
Draft Conclusions
Fax: + 355 (0) 42 246 852. Email : contact@xheko-imperial.com. 3. Grand Hotel. Contact person Mr. Dizdari. Rr. Ismail Qemali, No 11. Tirana – Albania ...
View on PDF - Comport
Hotel Iiliria" 109 Nena Tereze" p.n. Prishtine Kosove Tel: +381 38 223626 ..... E.8 DIZDARI shpk/ GALP representative, Tirana. Marketing - Full Service ...
FIFA BALLON D'OR 2010 Votes by captain (men) Country Name First (5 ...
Holtz Luc. Iniesta Andrés. Messi Lionel. Sneijder Wesley. Macau. Leung Sui Wing .... Dizdari Besnik. Iniesta Andrés / Spain. Forlán Diego / Uruguay ...
Nessun dato disponibile

Reti sociali(1)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Holta Dizdari
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Videos(5)

 
 
 

News(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Microblog(0)

 

Biografia(0)

Nessun dato disponibile