Ricerca persone in tempo reale
Chi e'

Medi Goçi

Find hidden profiles and photos for Medi Goçi across MySpace, Facebook and 40+ networks.

Immagini(4)

 
Nessun dato disponibile
 
Nessun dato disponibile

Weblinks(4)

Personal views: How war affected my life and work
Feb 9, 2002 ... Aferdita Goçi-Uka, child psychiatrist. Prishtina. After two years of war ... Articles from BMJ : British Medical Journal are provided here courtesy of ...
Mone Endrit | Facebook
... F.K SUKTHI, cunat lushnjare me bobat ne bote, Ronaldo, freemediebooks. blogspot.com, Test Your Medical Knowledge, Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA, ...
Bibliografía temática de la lexicografía
Goçi, Ibrahim, «Bibliografi e leksikografisë shqiptare 1947-1983», Gjuha ...... and Physicke: The Record of Sixteenth-Century English Medical Terminology, ...
Wochenbericht 452 von KMDLNJ/CDHRF - Weekly report 452 - from ...
May 1, 1999 ... PEJA: Serbian police raided the house of Shyqri Bajram Goçi (44), seized his .... Due to injuries suffered, he had to seek for medical assistance.
Nessun dato disponibile

Blog(4)

Shqiptaro-amerikani që synon kongresin amerikan Tema 2011-07-03
Favorit për anëtar të kongresit amerikan, John Goçi është shqiptaro-amerikani që shkeli për herë të parë tokën e Kosovës me trupat amerikane në vitin 1999, duke i dhënë vulën e një vendi të çliruar. ...
lista e këngëtarëve & grupeve shqiptare
altin goçi ahmet azizi anida take anila mimani anita bitri anjeza branka anjeza shahini ansambli i këngëve dhe valleve antre anxhela peristeri ardian trebicka ardit gjebrea ardita statovci armend rexhepagiqi arta bajrami artiola toska ... medi prodani mentor xhemali merita halili miranda hashani miriam cani dhe preluders mirsa kërçeli motrat mustafa musa piperku muzika klasike shqiptare n naim krasniqi naser berisha nertila vreto nexhat osmani nexhmije pagarusha ...
Lista e këngëtarëve & grupeve shqiptare
Altin Goçi Ahmet Azizi Anida Take Anila Mimani Anita Bitri Anjeza Branka Anjeza Shahini Ansambli i Këngëve dhe Valleve Antre Anxhela Peristeri Ardian Trebicka Ardit Gjebrea Ardita Statovci Armend Rexhepagiqi Arta Bajrami Artiola Toska ... Medi Prodani Mentor Xhemali Merita Halili Miranda Hashani Miriam Cani dhe Preluders Mirsa Kërçeli Motrat Mustafa Musa Piperku Muzika klasike shqiptare. N Naim Krasniqi Naser Berisha Nertila Vreto Nexhat Osmani Nexhmije Pagarusha ...
Rektorët kundërshtojnë ndryshimet ligjore në universitete | www ...
John Goçi, shqiptaro-amerikani që shkeli për herë të parë tokën e Kosovës me trupat amerikane në vitin 1999, duke i dhënë vulën e një vendi të çliruar, tashmë është… ...

Documenti(2)

JAVA E BIBLIOTEKËS NË KOSOVË - Biblioteka Kombëtare dhe ...
që nuk mund të plasohet në medi- umet elektronike dhe të shkruara, ..... Engjëll Sedaj, Floresha Dado, Ibrahim. Goçi, Ramiz Kelmendi, Sevdie Ahmeti,. Mehmet ...
Universiteti: UNIVERSITETI I ARTEVE Dega: Regji ... - Artacademy.al
GOÇI. 262. 0824803. KUKËS. ERVIN. STRAZIMIR. HAXHIU. 262. 1126698 ..... MEDI. KUJTIM. CENMURATI. 263. 1114058. DURRËS. OLJADA. ERBEN. KASMI ...
Nessun dato disponibile

Reti sociali(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Videos(4)

 
Nessun dato disponibile
 

News(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Microblog(0)

 

Biografia(0)

Nessun dato disponibile