Ricerca persone in tempo reale
Chi e'

Miranda Kapllani

Find hidden profiles and photos for Miranda Kapllani across MySpace, Facebook and 40+ networks.

Immagini(10)

 
Nessun dato disponibile
 
 
Nessun dato disponibile

Weblinks(14)

Miranda Kapllani profiles | LinkedIn
View the profiles of professionals named Miranda Kapllani on LinkedIn. There are 4 professionals named Miranda Kapllani, who use LinkedIn to exchange ...
Miranda Kapllani - Albania | LinkedIn
View Miranda Kapllani's (Albania) professional profile on LinkedIn. LinkedIn is the world's largest business network, helping professionals like Miranda Kapllani ...
Miranda Kapllani | Facebook
Iscriviti a Facebook per connetterti con Miranda Kapllani e altre persone che potresti conoscere. Grazie a Facebook puoi mantenere i contatti col mondo e avere ...
Lumturi Kapllani | Facebook
Join Facebook to connect with Lumturi Kapllani and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and ...
K-980001 - Find Person, Email, Telephone and Username - Croonet.com
Croonet provides you information about K-980001, names, infos
Miranda Zeka-Kafen pije pa rakie ( SHQIPJA MASTER Production ...
DO TA GJENI NE KASET DHE CD VETEM NGA SHTEPIA DISKOGRAFIKE SHQIPJA MASTER.
Ex Astris Scientia - Starship Database
Starship Database. The database lists all canon starships and other spaceborne constructions of the Star Trek Universe by races and classes. Schematic side views and ...
KS Dinamo Tirana - Wikipedia, the free encyclopedia
Klubi Sportiv Dinamo Tirana is an Albanian football team, playing in the Albanian capital of Tirana, founded in 1950. They play at the Stadiumi Qemal Stafa which has ...
Lajmet me te fundit sportive - Albania Sport
Topi i artë i Mesit, si votuan shqiptaret; Hulian Rubio kercenon me largim; Lorik Cana, dy muaj jashtë fushave; Erik Kantona kandidon për president
ALBA VIP NEWS
Lajme, Gossip e Thashetheme, te reja (dhe te vjetra) nga bota e vipave dhe fytyrave publike shqiptare. Latest albanian VIP news!
ALBA VIP NEWS: Adelina Tahiri Investon Ne Karrieren e Saj...
Lajme, Gossip e Thashetheme, te reja (dhe te vjetra) nga bota e vipave dhe fytyrave publike shqiptare. Latest albanian VIP news!
Shqiperi France, Formacioni i skuadrave | Peqini Online! Lajme ...
Komentet e fundit. Meriton Nuredini: All-llahu Ekber Miranda Avdiu: Jam e interesuar per vize pune ne KANADA. shera istog: jam e interesume per teste qe jon dal ...
31 luglio - Wikipedia
Il 31 luglio è il 212º giorno del Calendario Gregoriano (il 213º negli anni bisestili). Mancano 153 giorni alla fine dell' anno . 1009 – Consacrazione di Papa ...
Lista e pedagogëve të UT-së, që ndalohet të japin mësim në ...
Lista e pedagogëve të UT-së, që ndalohet të japin mësim në universitetet privatelajm lajme
Nessun dato disponibile

Blog(4)

ALBA VIP NEWS: Miranda Hashani, Intervista Telegrafi Shkurt 2011
Per disa vjet me radhe Miranda Hashani eshte bere padiskutim nje emer i pandare nga skena muzikore, madje me e zonja, me kembengulese dhe me e pelqyeshme. Ndaj e gjithe perpjekja e saj sillet ne deshiren per te bere ...
Recent Global Trends: Stevie Nicks, Miranda Lambert, One ...
Stevie Nicks, Miranda Lambert, One Republic's Ryan Tedder, Pat. It was all stars in “La Voz” final results show – a pick, no doubt, with Stevie Nicks on stage for his classic “Landslide” to perform as a duo. In the house to perform were .... Shënojnë Edmond Kapllani dhe Besart Berisha Panora... Indian Central Bank Announces Another Rate Hike An... Rare Racing Car Pics iii ~ Android Game v4.0 By su... R D Burman's All-Time Hits – Remembering Panchamda. ...
Recent Global Trends: Shënojnë Edmond Kapllani dhe Besart Berisha ...
Shënojnë Edmond Kapllani dhe Besart Berisha Panorama. Inta Morris, deputy director of the interdepartmental matters, it is still the senior director of grants and special projects, and special assistant to Kim Poast is becoming associate vice ... Stevie Nicks, Miranda Lambert, One Republic's Ryan... Canada Day in PlayStation Home | Flickr – Photo Sh... Charlize Theron: Marriage Isn't Important to Me | ... :: arjanwrites music blog ::: [VIDEO] Stevie Nicks. ...
Revival of City Squares in the Balkan Cities: Working Groups
Jonida Kananaj. Ibralind Gjoka. Renaldo Gace. GRUPI 11. Klajdi Meci. Julian Kapllani. Henris Cela. GRUPI 12. Neada Bullaj. Sanjola Mahmutaj. Mario Shllaku. GRUPI 13. Donald Hoxha. Ersila Collaku. Fiorentina Dollani. GRUPI 14 .... Miranda Rashani Visar Haxhibeqiri Rudien Cali GRUPI 32. Bledi Isaraj Naim Hajderi Mishel Meidani GRUPI 33. Arber Shala Benjamin Kabashi Martin Peshkepia. Posted by Revival of city squares in the Balkan cities at 3:28 AM ...

Documenti(4)

The Garments Sector In Albania
Items 50 - 60 ... Durres, Tirane. Ben Impex Miranda. Kapllani. + 68 20 21 976. Durres, Tirana, Kapshtice, Qaf. Thane, Hani i Hotit, Morine. Dean. Laura Kasa ...
/(7É5 ( +$385
Jergis Kapllani, Konya, Turqi. 414. Syle Hasani, Gjermani ... Erion Kapllani, New York, USA. 449. Fatmir Jashari ... Miranda Ramaj, Tirane. 514. Enkeljan Sota ...
GRADUATORIA BENEFIC BUONI LIBRO
40 Kopshti. Fatmir. Kopshiti. Emine. € 104,01. 41 Kapllani. Petro. Kapllani. Daniel ..... Miranda. Lorenzo. € 104,01. 191 Mocanu. Sorin. Mocanu. Florin Stefan ...
Poenat 32 19 31 12 68 12 20 31 74 56 13 33 36 0 46 37 82 41 50 ...
146 Labinot Azem Kapllani. 162972010. 68. 147 Labinot Selajdin Hoxhaj. 162982010. 7 ... 177 Miranda Demë Lataj. 161192010. 19. 178 Mirlinda Tahir Alija ...
Nessun dato disponibile

Reti sociali(1)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Miranda Kapllani, Italy
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Videos(13)

 
 
 
 

News(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Microblog(0)

 

Biografia(1)

Nessun dato disponibile
List of foreign footballers in top leagues of former Yugoslavia
Xhevair Kapllani - (MKD) - FK Baskimi (2003)-2004 ... Adriano Miranda - (MKD) - FK Pelister 2007-2009 Osvaldo Montero - (Yug/SRB) - Spartak ...