Ricerca persone in tempo reale
Chi e'

Ndue Frroku

Find hidden profiles and photos for Ndue Frroku across MySpace, Facebook and 40+ networks.

Immagini(14)

 
Nessun dato disponibile
 
 
Nessun dato disponibile

Weblinks(14)

Ndue Jaku | Facebook
Ndue Jaku è su Facebook. Iscriviti a Facebook per connetterti con Ndue Jaku e altre persone che potresti conoscere. Grazie a Facebook puoi mantenere i ...
Frroku | Facebook
Results 1 - 24 of 175 ... Facebook users with the last name "Frroku". Search ...
Ndue Frroku | Facebook
Ndue Frroku è su Facebook. Iscriviti a Facebook per connetterti con Ndue ...
YouTube - Gjon Frroku - Kënga e Gjarprit
14 Sht 2008 ... Added to queue AGO YMERI kang e bukur Gjon Frroku BAL...by ... Added to queue Pjetër e Ndue Lleshi - Deputetiby lumillap200312 views ...
Ndue Frroku | Facebook
Ndue Frroku is on Facebook. Join Facebook to connect with Ndue Frroku and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and ...
Ndue Frroku | Facebook - Welcome to Facebook - Log In, Sign Up or ...
Ndue Frroku is on Facebook. Join Facebook to connect with Ndue Frroku and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and ...
2 people named Ndue Frroku in the US | WhitePages
Find Ndue Frroku on WhitePages. There are 2 people named Ndue Frroku through regions like Scottsdale, AZ, and Shelby Township, MI.
ndue frroku's Profile - Windows Live
You may be able to view more information about ndue. To find out, please sign in with your Windows Live ID (a Microsoft account like Hotmail, Messenger, or MSN).
Ariz. Corp. Comm. -- Corporations Division
Statutory Agent Information; Agent Name: ARBEN LASKY : Agent Mailing/Physical Address: 3716 E MAFFEO RD: PHOENIX, AZ 85050 : Agent Status: APPOINTED 08/22/2007
2 people named Ndue Gelaj in the US | WhitePages
Find Ndue Gelaj on WhitePages. There are 2 people named Ndue Gelaj through regions like Bronx, NY, and Yonkers, NY.
Results by Pulling Day
XXXI World Armwrestling Championships September 7th to 12th 2009 Rosolina, Italy Results by Pulling Day
martini marku's Profile - Windows Live
You may be able to view more information about martini. To find out, please sign in with your Windows Live ID (a Microsoft account like Hotmail, Messenger, or MSN).
angela spaqi's Profile - Windows Live
You may be able to view more information about angela. To find out, please sign in with your Windows Live ID (a Microsoft account like Hotmail, Messenger, or MSN).
World championship 2009. Rosolina di Mare, Italy - RESULTS | World ...
World championship 2009. Rosolina di Mare, Italy - RESULTS, 31. World armwrestling championship was held in Rosolina di Mare In Italy September 06-13-th 2009. See all ...
Nessun dato disponibile

Blog(4)

Pensionet, lista me 474 ushtarakët që përfitojnë | Panorama ONLINE
Pashk Ndue Frroku Tirane P.Parakohshem Pashko Mark Prendi Tirane P.Parakohshem Pellumb Ali Hysi Tirane P.Parakohshem Pellumb Baki Lamce Tirane P.Parakohshem Pellumb Beqo Musaraj Tirane P.Parakohshem ...
Kol Ndrec Mirdita: Luftetar i UÇK-se, Deshmor i Kombit (1976 -1998)
Kol Mirdita ne UQK u angazhua qe ne fillim te Vitit 1998 ne zonën e Dukagjinit përkatësisht fshatin Shqiponjë..ish Jabllanic me shumë djem trima bashkëluftëtar nga Lugu i Drinit si Palë Mirdita (Kushëri ) dhe Nik Frroku qe te dy luftëtar dhe atdhetar ... Ai ndonëse i ri ne moshë u edukua dhe idealizua me prijësit me te njohur Kombëtar te kësaj treve: Ndue Perlleshin, Uke Sadikun, Sadik Ramen, Ndrec Nikollen, Shaban Demen, Feriz Bojen, Gjon Lleshin, Pjeter Jakun dhe te tjerë .
Tiranë-Durrës, 3000 familjet që do të marrin tapi | Lajme Online Shqip
567 PRENG NIKOLL FRROKU 568 MARK NDUE FRROKU 569 URIM SHAQIR MYFTARI 570 ILIR SHAQIR MYFTARI 571 SELMAN BEKATSH SHAHINI 572 ALI IBARHIM ALDEMIRAJ 573 MAKSIM DEMIR CELA 574 AGIM QAMIL XHARA 575 CLIRIM ...
100-vjetori i shpalosjes se Flamurit Kombetar Shqiptar ne Kimez
... brbrDod Frroku bajraktar i Kuzhnenit Prenk Tuc Doda prej parijet tFanit Dr Torenc Toci Ndue Per Deda prej Gojanit Dod Bardhoku bajraktari i Khtelles Kol Marka Kola prej Kapidanash Preng Mark Prenga bajraktar i Oroshit Ndue Frrok ...

Documenti(4)

DEBITORE TE TAKSAVE
NDUE FRROKU. LA 2007 A. 2007. GJON NIKOLL DODAJ. LA 2008 A. 2007. HETEM RAMAZAN ÇEKREZI. LA 2011 A. 2004. ALEKSANDER KOLA. LA 2028 A. 2005. GJOK SKURA ...
DEBITORE TE TAKSAVE
NDUE FRROKU. 01.06.1999. LA 3294 A. ÇEZAR RICA. 01.06.1999. LA 3297 A. ZEF ...
Copy of SH_TAKSA
NIKOLL MARTINI. 11.10.1997. PU 0005 A. GEZIM MUSTAF KURTALIA. 21.03.1995. PU ...
Lezha Region
Vitore Isufi, Shan Gerdhati, Martin Dedaj, Ndue Kaza,. Zef Gjoni, Fatmir Dushku, Bardhok Frroku, Zef Vokrri,. Jak Gjini. The preparation of the strategy was ...
Nessun dato disponibile

Reti sociali(7)

Ndue Frroku
Ndue Frroku
Ndue Frroku
Ndue Frroku
Ndue Frroku
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Ndue Frroku, Italy
NDUE FRROKU, Scottsdale, Arizona
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Videos(14)

 
 
 

News(1)

Nessun dato disponibile
The Haunting Persistence of Albanian Blood Feuds
Our next stop is the house of the killer Ndue Gjonkolaj, currently serving 25 years in prison ... “Tonin for the moment doesn’t want to see anyone regarding this issue,” says Pjeter Frroku, a cousin of one of the victims. “Our job is to try ...
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Microblog(0)

 

Biografia(0)

Nessun dato disponibile