Ricerca persone in tempo reale
Chi e'

Qendrim Gecaj

Find hidden profiles and photos for Qendrim Gecaj across MySpace, Facebook and 40+ networks.

Immagini(10)

 
Nessun dato disponibile
 
 
Nessun dato disponibile

Weblinks(14)

Qëndrim Gecaj | Facebook
Join Facebook to connect with Qëndrim Gecaj and others you may know. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur.
Qendrim Gecaj Qendi | Facebook
Join Facebook to connect with Qendrim Gecaj Qendi and others you may know ...
Valdet Gecaj | Facebook
Ti Amo dhe Valdet Gecaj e pëlqejnë këtë. ... http://www.facebook.com/pages ...
Jetaa Jeta in Tirane, Albania - Sonico Albania
Jetaa Jeta's friends. Sermet Qerimi · Kary Terzich · Samet Bardhi · Leslie Covarrubias · Qendrim Gecaj · Ilir Ramadani · Gjin Nreca · Elxa Xhoci ...
Qendrim Nagavci | Facebook
Qendrim Nagavci is on Facebook. Join Facebook to connect with Qendrim Nagavci and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more ...
Sanij Gecaj - Goldens Bridge, NY | MyLife™
Lost touch with Sanij Gecaj? Find old friends, classmates, and colleagues with the people search tool at MyLife™.
Paul Gecaj - Chappaqua, NY | MyLife™
Find Paul Gecaj and other friends and colleagues from Chappaqua, NY. Reconnect with them at MyLife™.
Qendrim Gashi | Qendrim Hashani | People Directory | Facebook
Results from the People directory for Qendrim Gashi - Qendrim Hashani. Search Facebook for more People with names like Qendrim Gashi - Qendrim Hashani.
Njomza Gecaj | Facebook
Njomza Gecaj is on Facebook. Join Facebook to connect with Njomza Gecaj and others you may know. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e ...
Valdet Gecaj | Facebook
Anëtarësohu Facebook-u ju ndihmon që të lidheni dhe të shpërndani informatat me njerëzit në jetën tuaj.
LETER DREJTUAR KLIENTIT NGA AVOKATI
LETER DREJTUAR KLIENTIT NGA AVOKATI Si shkruhet nj letr formale nga avokati drejtuar klientit Forumi ,Pa qendrim per Dede Gecajn,Gjyqi 39Grdeci39 Delijorgji dhe Pinari ...
Wochenbericht 417 von KMDLNJ/CDHRF - Weekly report 417 - from ...
Wochenbericht Nr. 417 der Menschenrechtsorganisation KMDLNJ / CDHRF Prishtina 1. bis 6. Juni 1998 REPORT NO. 417
Baftiu Facebook, Twitter & MySpace on PeekYou
Looking for Baftiu ? PeekYou's people search has 4 people named Baftiu and you can find contact info, photos, links, family members and more
Mirlinda Gashi - Email, Address, Phone numbers, everything ...
Everything you need to know about Mirlinda Gashi Email addresses, Phone numbers, Biography, Cili, Gecaj, Një, Për
Nessun dato disponibile

Blog(3)

Kosova pa qëndrim për Dedë Gecajn !!!
Në fakt, Kolë Krasniqi përfaqësues ligjor i familjes Gecaj, rreth tri javë para se të ndodhte vdekja e Dedës, (27 tetor), e ka informuar Ministrinë e Drejtësisë, për gjendjen e të paraburgosurit, Dedë Gecaj. ...
NJË “DHURATË” - ACPE - ALBANIAN CREATIVE PEOPLE IN EXILE
Murat Gecaj. Nga: Prof. Murat Gecaj Publicist e studiues-Tiranë. Këto ditë, shkrimtari e publicisti Alfred Papuçiu, me qendrim disavjeçar në Gjenevë të Zvicrës, i cili aktualisht ndodhet në Tiranë, në adresa të ndryshme Interneti ...
kolonia e shkrimtarëve të diasporës letërsia që krijohet në ...
... me optikën e hollë për të përshkruar qenien me një përimtësi fenomenale si dhe theksin social që përmban poezia e tij, sabit gecaj; këtë e bën të veçantë mekanizmi që ka zhvilluar për t'a shndrruar çdo poezi në imazh real. ndue sinishtaj; ... mirëpo pa jetë të gjatë. në skenën letrare shqipe të diasporës ajo mban një qëndrim, si ai fatkeqi i ymer shkrelit; nënçmues e izolues ndaj krijuesve të tjerë. romansieri tjetër brajshori posedon një arsenal të pasur imagjinativ, ...

Documenti(2)

REZULTATI I KOLOKVIUMIT TË PARË NË LËNDËN BAZAT E ...
Kushtrim Gecaj. 90. 84. 90/10. Laura Ahmetaj. 60. 85. 565/10. Leon Laskaj. 50. 86. 2463/10. Leonard Fetahaj. 90. 87. 2020/10. Leotrim Binakaj. 10. 88. 228/10 ...
Zejnullah Bici
Dy-tri ditë para se të pushonte ndaj nesh masa “qëndrim në vend të ... ardhja e personave ( të arrestuar dhe të vënë nën masën “qëndrim në vend të caktuar”- ...
Nessun dato disponibile

Reti sociali(2)

Nessun dato disponibile
Qendrim
Qendrim Gecaj (Qena), Nimes, Languedoc, France
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Videos(6)

 
 
 
 

News(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Microblog(0)

 

Biografia(0)

Nessun dato disponibile