Ricerca persone in tempo reale
Chi e'

Vangjel Llupo

Find hidden profiles and photos for Vangjel Llupo across MySpace, Facebook and 40+ networks.

Immagini(4)

 
Nessun dato disponibile
 
Nessun dato disponibile

Weblinks(14)

Vangjel Vangjeliu | Facebook
Join Facebook to connect with Vangjel Vangjeliu and others you may know. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur.
Vangjel Gjoshe | Vangjel Pjetri | Drejtoria për njerzit | Facebook
Results from the Njerëz directory for Vangjel Gjoshe - Vangjel Pjetri ...
Vangjel Qirjo | Facebook
Join Facebook to connect with Vangjel Qirjo and others you may know ...
Listat e fituesve ne universitetet e rretheve Gazeta Standard 2009 ...
15 Sht 2009 ... GRISELDA VANGJEL LLUPO HURMA BASHKIM HIDERSHA JOLANDA RAMADAN BENDAJ JONIDA ANDRE BEGU JONIDA ZEF PREÇI ...
Το ψηφοδέλτιο για τις ...
ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΙΚΑ ΤΟΠΙΑ ΣΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ; ΕΘΝΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΩΝ; Οι Αλβανοί μεθοδεύουν ...
Eda Babasuli - Peeepl.com
Is Eda Babasuli your old friend, lost relative, colleague or school mate? Try Peeepl.com people search website to find personal info online.
rillogaritja
A B C D E F; 1: Lista emerore e perfituesve te pensionit te parakohshem : 2 : 3 : Nr: Emer: Atesi: Mbiemer: Ministria: Drssh: 4: 1: Rrapo: Beqir: Tomorri: Ministria E Mbrojtjes
Balkanweb | 21 janari, Apeli liron 3 gardistët: S'ka prova të ...
TIRANE - Gjykata e Apelit urdhëroi sot paradite lirimin nga qelia të 3 gardistëve Gazmend Ahmetaj dhe Sadik Çela dhe Mark Nikolli Nënoficerët ishin nën masën e arrestit ...
Drejt Universitetit
Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti Politeknik Inxhinieri Gjeoinformatike Adnand Nexhmi Shahini Alda Paulin Doçaj Aldo Fuat ...
GAZETA METROPOL - Online
Fituesit e specializimeve te Mjekësia E Merkure, 06 Prill 2011. Të përzgjedhurit për 33 specialitetet e ndryshme mjekësore Shpallen zyrtarisht kandidatët fitues që do ...
Gazeta Metropol
Fituesit e specializimeve te Mjekësia : 06/04/2011 Të përzgjedhurit për 33 specialitetet e ndryshme mjekësore Shpallen zyrtarisht kandidatët fitues që do të ndjekin ...
Përfituesit e bonusit të qerave dhe kredive për shtëpi nga ...
Përfituesit e bonusit të qerave dhe kredive për shtëpi nga bashkialajm lajme
Listat shtese te fituesve ne universitete – Lajme.BuzQeshu.COM
Arkivues i lajmeve të mbuluara nga te gjitha gazetat shqiptare mbi një ngjarje.
rillogaritja
A B C D E F; 1 : 2 : Lista emerore e perfituesve qe do rillogariten : 3 : 4 : Nr: Emer: Atesi: Mbiemer: Ministria: Drssh: 5: 1: Kastriot: Jaçe: Hoxhaj: Ministria E Rendit
Nessun dato disponibile

Blog(4)

Listat shtese te fituesve ne universitete
EGLA RRAPI LLUPO ELDA VANGJEL KOLA ELIDA LIMAN XHECUKA ELISABETA BASHKIM BODO ELONA MITRI LLAZO ELSA SAHIT HOXHAJ EMANUELA JORGO VOGLI EMILJANA OSMAN UKA EMIRJONA ILMI BEJDOLLI ENEDA HAJDAR NASUFI ENEIDA MEVLAN BRAHIMAJ ...
Perfituesit e bonusit te qerave dhe kredive per shtepi nga bashkia
Silvana Llupo 6 000 20. Izet Pushi 6 000 21. Hava Shkoza 6 000 22. Avdulla Qyrdedi 6 000 23. Liliana Maqellara 6 000 24. Xhevdet Ferhati 6 523.6 25. Fatbardha Saku 5 000 26. Fatbardha Rakipi 6 000 27. Ardian Sula 12 500 28. Ilir Shahu 8 500 ... Lindita Vangjel Alushaj (Dume) 1 - 1 3 920 000. Hajri Dervish Meta 3-1 5 880 000. Ersi Hasan Sulejmani 2-1 4 760 000. Emiljano Enver Selmanaj 1-1 3 920 000. Albano Mustafa Macka 1-1 3 920 000. Gentian Agim Huti 1-1 3 920 000 ...
Perfituesit e bonusit te qerave dhe kredive per shtepi nga bashkia
Silvana Llupo 6 000. 20. Izet Pushi 6 000. 21. Hava Shkoza 6 000. 22. Avdulla Qyrdedi 6 000. 23. Liliana Maqellara 6 000. 24. Xhevdet Ferhati 6 523.6. 25. Fatbardha Saku 5 000. 26. Fatbardha Rakipi 6 000. 27. Ardian Sula 12 500 ... Lindita Vangjel Alushaj (Dume) 1 – 1 3 920 000. Hajri Dervish Meta 3-1 5 880 000. Ersi Hasan Sulejmani 2-1 4 760 000. Emiljano Enver Selmanaj 1-1 3 920 000. Albano Mustafa Macka 1-1 3 920 000. Gentian Agim Huti 1-1 3 920 000 ...
Shpallen listat e fituesve të Shkollës së Policisë – Lexoni emrin tuaj
83, Emiljano Vangjel Bushi, Tiranë, 0083. 84, Orgest Ali Muçmata, Tiranë, 0084. 85, Altin Riza Lana, Tiranë, 0085. 86, Vinçens Sandri Prengaj, Tiranë, 0086. 87, Elton Neim Shahinaj, Tiranë, 0087. 88, Klaidi Feti Smeli, Tiranë, 0088 ...... 994, Elmir Mihal Llupo, Fier, 0994. 995, Denis Bedri Malaj, Fier, 0995. 996, Geron Ilir Pashaj, Fier, 0996. 997, Erilda Perikli Muço, Fier, 0997. 998, Florjan Fiqiri Koçi, Fier, 0998. 999, Elton Ramo Malaj, Fier, 0999 ...

Documenti(4)

Lista e ushtarakeve perfitues deri me 17 qershor
Llupo. Parakohshem. 49 Lezhe. Gjet. Mark. Legisi. Suplementar Pleqerie .... Sotiraq. Vangjel. Kita. Suplementar Pleqerie. 167 Tirane. Sulejman. Shaban. Selami ...
E:\!!!APPS\!!!Matura\Matura 2009\Listat perfundimtare - Faza1 ...
VANGJEL. BEZHA. 12. Durrës. 2. 8.17. 8.01. 8.20. 9.02. 0914616. 5782.60. 4 ...... LLUPO. 4. Lushnjë. 10. 7.51. 8.51. 8.50. 8.45. 0928286. 5525.20. 51. ALBI ...
g. 177.pmd
Vangjel Buda, Rushan Dosti. Faqe 2-15- 16. Agim Mehqemeja. Për të mos harruar! ...... F. Zguro / J. Llupo. Komunitetet fetare ndihmojnë dhe përshëndesin ...
Emri: Mbiemri: Vendbanimi 1 Abdurahim Ashiku Athinë, Greqi, 2 ...
Vangjeli. Tirane. 126 Aleksander. Kycuku. Tirane. 127 Aleksander. Gjikopulli ...... Llupo. Tirane. 1060 Erion. Cela. Fier. 1061 Erion. Habilaj. Tirane. 1062 Erion ...
Nessun dato disponibile

Reti sociali(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Videos(4)

 
Nessun dato disponibile
 

News(0)

Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile
Nessun dato disponibile

Microblog(0)

 

Biografia(0)

Nessun dato disponibile